Encyklopedia marek: Missguided

Izabela C. - 05/08/16

Shot_19_100_F2-1024x819

Mamy przyjemność przedstawić Wam nowość w portfolio ANSWEAR.com – brytyjską markę Missguided! Dowiedzcie się więcej o jej historii i zadziornym charakterze.

[one-half-first]Historia marki

Marka Missguided powstała w 2009 roku, a jej założycielem i jedynym właścicielem jest Nitin Passi. Kiedy zakładał Missguided, nie miał szczególnego doświadczenia w biznesie, ale miał pomysł: chciał tworzyć przystępną modę, skierowaną do młodych i pewnych siebie kobiet. Przez pierwsze 6 miesięcy istnienia firmy sam był odpowiedzialny za każdy aspekt jej działania. Po odniesieniu pierwszych sukcesów, marka zaczęła się rozrastać. Mimo że Missguided istnieje dopiero od 7 lat, od momentu powstania cieszyła się tak wielką popularnością, że dotarła już między innymi do Stanów Zjednoczonych, Australii, Francji czy Niemiec.[/one-half-first][one-half]

Młodość, seksapil i moda

Missguided to marka, która tworzy modę inspirowaną tym, co tu i teraz: wybiegami, stylem gwiazd, mediami społecznościowymi, blogerkami i ulicą. Łączy w sobie wszystko to, czym żyją młode kobiety w XXI wieku. Styl Kylie Jenner, Gigi Hadid, Hailey Baldwin i innych it-girls wyraźnie odbija się w jej projektach i stylizacjach. Marka współpracuje z wieloma słynnymi kobietami – w 2014 roku nawiązała współpracę z Nicole Scherzinger, która zaprojektowała kolekcję na piąte urodziny Missguided. W 2015 roku twarzą marki była młoda gwiazda R&B, Pia Mia, a w 2016 Pamela Anderson firmowała swoim wizerunkiem kolekcję SS16. Filozofia marki opiera się na podkreślaniu siły kobiet, ich indywidualności i seksapilu, co przejawia się w oryginalnych, seksownych ubraniach, które każda z nas chce mieć w swojej szafie![/one-half]

Shot_15_086_F1

Shot_20_030_F2

Shot_17_025_F1

Shot_22_030_F1

 

Zobacz najmodniejsze propozycje od Missguided>>

missguided

Dowiedz się więcej o innych markach w ANSWEAR.com:

Fossil>>

Bayla>>

Timberland>>

 

 

 

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear