Ewa Chodakowska w total looku z Adidasa!

Barbara R. - 18/04/14

Zarówno zagraniczne jak i nasze rodzime gwiazdy kochają produkty Adidasa! Jakiś czas temu w total looku złożonym w całości z rzeczy tej marki pojawiła się Ewa Chodakowska.

Najsłynniejsza trenerka w Polsce postawiła na będące hitem tego sezonu rzeczy z florystycznym printem. Do bluzy i legginsów w kwiaty dobrała dodatkowo stonowany top i sportowe buty z kontrastowymi elementami.  Uprawiając sporty też można wyglądać pięknie i stylowo!

Legginsy i ten sam model butów znajdziecie na ANSWEAR.com!

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear