FemeStage by Eva Minge – nowa marka w ANSWEAR.com

Izabela C. - 27/09/16

femestage-eva-minge

Szukasz ubrań, które będą zarówno bardzo stylowe, jak i praktyczne i idealne na co dzień? Nie szukaj dalej – poznaj nową markę FemeStage by Eva Minge!

FemeStage to marka wywodząca się z Domu Mody Evy Minge – światowej sławy projektantki mody. Minge została dyrektorem kreatywnym marki, w której łączy swoje doświadczenie w modzie haute coture z uniwersalnością i wygodą ubrań ready-to-wear.
Ubrania FemeStage to mieszanka ponadczasowej klasyki z nowoczesnymi trendami. Każda kobieta, która ceni sobie innowacyjność i unikalny styl, znajdzie w kolekcji coś dla siebie! Ubrania charakteryzują się wysoką jakością, intrygującą formą i wyróżniającą się stylistyką. Jak mówi projektantka, marka jest skierowana do kobiet, które poszukują elegancji w codziennym wydaniu.

Zobaczcie propozycje marki w ANSWEAR.com!

femestage-sesja femestage-sesja fotograficzna femestage sejsa

Dowiedz się więcej o innych markach w ANSWEAR.com:

Zobacz nową kolekcję Medicine>>

Encyklopedia marek: Guess>>

Encyklopedia marek: Scotch & Soda>>

 

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear