Flow z ANSWEAR :)

Joanna K. - ANSWEAR.com - 26/04/16

4a
 

Kolekcja „Flow” to ubrania zaprojektowane z myślą o kobietach i mężczyznach spędzających czas aktywnie w mieście lub poza nim.

Dzianinowe bluzy, T-shirty, sukienki czy szorty zapewnią wygodę każdemu w czasie letnich dni – zarówno na rowerze, jak i na popołudniowej kawie z przyjaciółmi.

2a

Nowoczesny design i autorskie nadruki inspirowane sztuką origami to idealny wybór dla osób ceniących sobie niezobowiązujący i modny look.

3a

Marka ANSWEAR w kolekcji Flow zaproponowała wygodne kroje i minimalistyczne rozwiązania, co jest odpowiedzią na potrzeby współczesnego klienta.

5a

7a

1a

Poznaj wszystkie produkty tej marki: http://answear.com/p/answear-307-b.html

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear