Girl Power w wykonaniu Bless the Mess!

Izabela C. - 30/03/17

Ubrania mają siłę – dobrze o tym wiedzą dziewczyny z bloga Bless the Mess. Zobaczcie, jak trend Girl Power zinterpretowała Milena.

Aby czuć się świetnie w swojej skórze, Milena wybrała z obecnych trendów to, co lubi najbardziej. Jej stylizacja składa się z krótkiej, postrzępionej jeansowej kurtkiasymetrycznej spódnicy z gorsetowym wiązaniem, topu z charakterystycznym napisem i szpilek oplatających kostkę.

Zobaczcie, co wyszło z tego połączenia i dajcie się zainspirować!>>

vero moda top, jean jacket noisy may moschino bag carinii style

Produkty wykorzystane w stylizacji Bless the Mess:

Kurtka Noisy May

Top Vero Moda

Spódnica Missguided

Szpilki Carinii

Torebka Love Moschino

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

4 modele spodni, które pasują na każdą okazję>>

Steve Madden – nowa marka w ANSWEAR.com>>

Zobaczcie nową kampanię marki Kiss My Dress>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear