Goshico – lookbook wiosna/lato 2014

Barbara R. - 20/05/14

goshico torebki1

Marka Goshico słynąca z designerskich, intrygujących torebek wypuściła kolejne perełki, które spodobają się nie tylko fankom folkowych akcentów, ale także nowoczesnym minimalistkom.

goshico2

 

Marka posiadająca w swej ofercie trzy linie: Sote, Etno oraz Id, w każdej z nich prezentuje zupełnie inny, odmienny styl.

goshico3

 

Linia oszczędna w zdobieniach czyli SOTE kipi kobiecością w każdym elemencie! Rubensowskie krągłości kuferków, łagodne linie lamówkowanych detali czy ukryte w wykończeniach, subtelne nawiązania do charakterystycznego kwiatka, będącego autorskim projektem i wizytówką Goshico to tylko niektóre cechy tych torebek.

goshico6

 

GOSHICO ID to z kolei linia luksusowych torebek sygnowana przez siostry Goshico. Kojarzona z elegancją, stylem i przyjemnością, odzwierciedla osobowość współczesnej kobiety.

 

goshico5

 

Linia ETNO to propozycja filcowych, materiałowych i skórzanych torebek z haftowanymi wzorami. Jak wszystkie produkty firmy szyte są ręcznie, a wewnętrzne wykończenia, to nie tylko niespotykany nigdzie indziej (dosłownie) przykład najwyższej jakości rzemiosła, ale także wyraz szacunku dla kobiet, które pragną piękna i trwałości.

goshico4

 

> Zobacz torebki Goshico na ANSWEAR.com

> Przeczytaj więcej o torebkach na ANSWEAR.com

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear