gra o tron koszulki

Gra o Tron – zacznij nowy sezon z fanowskimi koszulkami Medicine

Justyna M. - 23/04/19

Choć wiosna trwa w najlepsze, my już wiemy, że „Winter is Coming”! Zobacz najnowszą kolekcję koszulek Medicine, idealną dla wszystkich fanów  Gry o Tron!

Pierwsze odcinki ostatniego sezonu obejrzane? A może czekasz na premierę wszystkich, aby zafundować sobie całodniowy maraton? Nieważne – jeśli tylko jesteś fanem „Gry o Tron”, teraz możesz to wyrazić jeszcze lepiej! Medicine przygotował dla Ciebie koszulki z charakterystycznymi symbolami i hasłami, które dobrze znają wszyscy fani produkcji HBO.

1.T-shirt, Medicine 2.Top, Medicine

Starcia rodów, walka o żelazny tron, a w tle smoki i zagrażająca całemu Westeros inwazja Innych. „Gra o Tron” zafascynowała miliony ludzi na całym świecie, a kolejne sezony wzbudzają jeszcze więcej emocji. Jeśli jesteś prawdziwym fanem, pokaż to z pomocą koszulki z limitowanej kolekcji Game of Throne Medicine. Wolisz Starków czy Targaryenów? Chcesz się poczuć jak Matka Smoków? A może utożsamiasz się z Nocną Strażą? Fanowskie T-shirty pomogą Ci wyrazić wszystko co czujesz – niech inni wiedzą, że „Winter is Coming”!

Zobacz kolekcję >>>

1.Top, Medicine 2.T-shirt, Medicine 3.Top, Medicine 4.T-shirt, Medicine

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Jak Karl Lagerfeld zmienił oblicze mody? >>>

Najmodniejsze buty na wiosnę 2019 >>>

Nowy lookbook Medicine – przygotuj się na wybuch wiosny! >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear