great escape

Great Escape – ucieknij przed codziennością z nową kolekcją marki ANSWEAR

Justyna M. - 25/04/19

Krótkie wakacje, szybka majówka, wyjazd w ostatniej chwili – rzuć wszystko, ucieknij przed codziennością i zatop się w gąszczu modnych trendów, bo jak nie teraz, to kiedy? Poznaj nową kolekcję ANSWEAR Great Escape!

Inspiracją kolekcji marki Answer – Great Escape są pierwsze gorące dni zapowiadające nadchodzące lato. Czekamy na nie długo i cieszymy się każdą słoneczną chwilą. Słońce daje nam energię, a wakacyjny dresscode definiuje kolory. Cała kolekcja utrzymana jest w mocnej kolorystyce budzącej skojarzenia z tropikalnymi roślinami: czerwień kwiatów hawajskiego pieprzu, żółcień mango, fuksja hibiskusa. Wszystko pojawia się na tle rozbielonego denimu tak przyjaznego podróżniczkom, imprezowiczkom, czytelniczkom – nam, dziewczynom.

1.Top, Answear 2.Sukienka, Answear 3.Top, Answear 4.Koszula, Answear

Bawimy się modą, bo ubrania umożliwiają nam wyrażanie własnej osobowości, nastroju, pozwalają na szybkie zmiany wizerunku.  Wszystkie elementy kolekcji można ze sobą dowolnie łączyć, uzyskując za każdym razem odmienny efekt. Zobacz tylko, ile możliwości daje Ci zwiewna sukienka! Ze szpilkami masz super look na wieczór w mieście, z trampkami – stylizację na co dzień. Dodaj do tego bluzę, dzięki której nie zmarzniesz w chłodną noc.

1.Sukienka, Answear 2.Sukienka, Answear 3.Sukienka, Answear 4.Sukienka, Answear

Możliwości jest wiele, wybór jest Twój.

great escape kolekcja great escape answear

Great Escape zawiera starannie dobrane materiały z myślą o środowisku i Twojej wygodzie: przeważają naturalne włókna, głównie wiskoza, bawełna, len i liocel. Limitowana serie ubrań łączy wyselekcjonowane trendy, wzory i fasony, które już pokochały trendsetterki. Teraz niech kolekcja marki ANSWEAR stanie się Twoim sprzymierzeńcem w konfrontacji z codziennością.

Zobacz całą kolekcję >>>

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Wiosenne stylizacje nie tylko na święta >>>

Spring at the office – nowy look w starym biurze >>>

WE ARE THE ANSWEAR – poszukaj odpowiedzi w naszej nowej kampanii >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear