Gwiazdorska kurtka z kolekcji Diesel

Barbara R. - 23/07/14

dieselmen

Kurtka Giacca z najnowszej kolekcji Diesel dopiero niedawno pojawiła się w regularnej sprzedaży, a już pokochali ją nie tylko fani marki, ale także liczne gwiazdy, które ochoczo zakładają ją na rozmaite okazje!

diesel kurtka

Na dwustronną kurtkę w streetowym stylu z kolekcji Diesel zdecydowały się już takie gwiazdy jak model Billy Huxley, który brał również udział w kampanii marki, aktor Colton Hayens, znany m.in. z serialu „Arrow”, a także piosenkarz Wycef Jean, który założył ją podczas występu na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Brazylli. Charakterystyczny model wykonany jest ze śliskiego materiału, ozdobionego mocnymi naszywkami po dwóch stronach. Posiada  sportowe ściągacze oraz zapięcie na zamek.

iggydiesel

Jednak nie tylko panowie zdecydowali się na ten model. Również australijska raperka Iggy Azalea założyła damską wersję tej streetowej kurtki na jeden ze swoich występów. I trzeba przyznać, że wyglądała bardzo „Fancy” :) .

> kurtka Giacca z kolekcji Diesel

> więcej rzeczy marki Diesel

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear