Gwiazdy w modelu Z Fury Reebok

Barbara R. - 10/06/14

szczawiwiedl1

Modelka Kamila Szczawińska i aktorka Agnieszka Więdłocha zaprezentowały dwie bardzo różniące się od siebie stylizacje, których wspólnym mianownikiem były buty sportowe z nowej kolekcji marki Reebok.  Jak się okazuje pasują nie tylko do strojów sportowych!

szczawi1

Modelka, niegdyś pracująca dla takich domów mody jak Chanel, Christian Dior czy Gucci, zaprezentowała się w typowo sportowej stylizacji, którą założyła na zgrupowanie miłośniczek fitnessu na Stadionie Narodowym. Na taką okazję ubrała buty sportowe Reebok z innowacyjną podeszwą wspomagającą stopę w czasie biegania. Szczawińska w total looku, złożonym z rzeczy pochodzących z nowej kolekcji Reebok, wyglądała jak sportsmenka. Patrząc na jej nienaganną figurę zapewne nią jest!

wiedlo1

Aktorka Agnieszka Więdłocha zdecydowała się z kolei na odważne posunięcie. Do delikatnie rozkloszowanej, mieniącej się sukienki z kołnierzykiem dobrała model Z Fury z kolekcji Reebok. Takie połączenie sprawiło, że sukienka nabrała bardziej casualowego wyglądu. Bardzo lekkie, dopasowujący się do stopy obuwie, nie powodujące obciążenia, jest zdecydowanie praktyczniejsze podczas wyjść niż niewygodne szpilki. Jak widać można się bez nich obejść k i nadal wyglądać świetnie!

> zobacz model Z Fury

> zobacz więcej butów sportowych z kolekcji Reebok

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear