Gwiazdy w ubraniach Femi Pleasure

femigwiazdy

Każdy uwielbia drobne przyjemności. Nasze rodzime gwiazdy również – szczególnie te od Femi Pleasure. Anna Lewandowska i Marta Wierzbicka nie raz wybrały ubrania właśnie tej marki.

femianna

Na zdjęciu: szorty Gili, legginsy Pina

Anna Lewandowska na swój wakacyjny wyjazd zabrała całkiem spory zapas rzeczy marki Femi Pleasure. Swój aktywny wypoczynek gwiazda spędzała w iście tropikalnych klimatach – przynajmniej dzięki rzeczom z egzotycznymi printamiszortom, legginsom czy czapce bejsbolówce.

lewandowska

Na zdjęciu: top Loly

Blogerka i trenerka, która bardzo dba o linię, skusiła się również na odrobinę słodyczy w postaci topu z napisem „Candy”. Takie wakacyjne słodkości zdecydowanie są dozwolone i pozwalają na utrzymanie świetnej figury, by dumnie paradować w stroju kąpielowym na plaży!

femiwierzbi

 Na zdjęciu: top Gonda

Marta Wierzbicka już kiedyś na swoim blogu zaprezentowała stylizację z oversizową bluzą z Femi Pleasure. Niedawno natomiast na oficjalne wyjście wybrała top z krótkim rękawem w marynarskim klimacie. Granatowy model zdobią m.in. drobne kotwice i postacie syren. Trzeba przyznać, że ze swoimi długimi blond włosami i miętowym lakierem do paznokci młoda aktorka wyglądała jak jedna z nich.

> zobacz więcej produktów Femi Pleasure