Happy Socks na wiosnę/lato 2015

Barbara R. - 14/04/15

3

Jak urozmaicić codzienną stylizację? Wystarczy postawić na skarpetki i bieliznę szwedzkiej marki Happy Socks w wesołe, kolorowe wzory! Taki dodatek sprawi, że nawet najprostszy zestaw będzie wyglądał ciekawie! Tą tezę świetnie odzwierciedla nowa kampania marki na wiosnę/ lato 2015, w której dominują radosne barwy oraz ciekawe wzory.

Często nie zastanawiamy się długo nad wyborem takich elementów naszej garderoby jak skarpetki czy bielizna na co dzień. Przy tego typu zakupach często stawiamy na uniwersalizm. Większość osób woli bezpieczne i sprawdzone modele w stonowanych barwach: czerniach, szarościach lub bielach. Ewentualną opcją są kolory cieliste lub granaty. Szwedzka marka Happy Socks udowadnia, że skarpetki i bielizna wcale nie muszą być nudne! Tym bardziej, że czasem nawet lekko wystająca zza buta skarpetka może dodać stylizacji pieprzu. To samo tyczy się też bielizny, która przecież nie zawsze musi być wyszukana i seksowna. Happy Socks stara się, by jej klienci zarówno w kwestii wyboru skarpetek, jak i bielizny postawili na luz, zabawę i wygodę.

Obejrzyj zdjęcia z nowej kampanii Happy Socks na wiosnę/lato 2015 i zobacz jak jeden element potrafi zupełnie odmienić wygląd całej stylizacji!

10

11

8

4

9

1

2

5

7

12

6

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear