HILFIGER DENIM: DŻINS NA WIOSNĘ/LATO 2015

Barbara R. - 01/04/15

6

Z tęsknoty za pięknymi, pogodnymi dniami, prezentujemy kampanię marki Hilfiger Denim, w której słońca, relaksu i dżinsu jest pod dostatkiem!

Basen, fast foodowe jedzenie oraz świetna zabawa – to wszystko widać na zdjęciach do nowej kampanii Hilfiger Denim. Ta przepełniona obrazkami sielskiej imprezy kampania, przenosi nas do słonecznego świata, w którym rządzi nonszalancja i luz. Nieco zbuntowany dżins – zarówno ten ciemny jak i jasny, skąpe stroje kąpielowe oraz dodatki ozdobione cienkimi paskami – to będzie rządzić w tym sezonie według projektantów Hilfiger Denim.

Czy tego typu ubrania będą też rządzić w Twojej szafie?

4

 

2

5

6

 

8

9

10

1

3

> produkty Hilfiger Denim dla Niej
> produkty Hilfiger Denim dla Niego

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear