Hit The Road (in New Balance) Jack!

Barbara R. - 24/09/14

hithteroad

Z butami New Balance żadna podróż nam nie straszna. Jacek z bloga Hi, I’m Jack udowadnia, że obuwie tej marki broni się samo. A więc – komu w drogę, temu czas!

imjackWięcej zdjęć na blogu Hi, I’m Jack

Bloger kolejny raz do stylizacji prezentowanej na blogu Hi, I’m Jack zakłada obuwie marki New Balance. I w jednym z ostatnich postów tłumaczy dlaczego właśnie na buty tej marki tak często się decyduje. Przedstawia przy okazji krótką historię tego sportowego obuwia oraz opisuje najważniejsze cechy. Bardzo ciekawy post, przede wszystkim dla fascynatów marki, którzy jak twierdzi Jacek, są bardziej podatni uzależnienie – ale tylko od nowych modeli wypuszczanych przez New Balance.

p.txtWięcej zdjęć na blogu Hi, I’m Jack

Prezentowany przez Jacka model to New Balance 574, posiadający bardzo klasyczny, ciekawy design, który dzięki uniwersalnemu wyglądowi pasuje do większości stylizacji. Marka oferuje ponadto szeroką gamę kolorów i sylwetek, dzięki czemu każdy może znaleźć cos dla siebie.

DSC03273Więcej zdjęć na blogu Hi, I’m Jack

> zobacz więcej modeli New Balance

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear