Jak dobrać płaszcz do sylwetki?

Izabela C. - 08/03/17

Płaszcz to element garderoby, który powinna mieć każda z Was! Jeśli szukasz modelu, który podkreśli Twoje kształty, przeczytaj nasze porady.

Figura gruszki

Kobiety o figurze gruszki mają szersze biodra, dzięki czemu rozszerzane płaszcze wyglądają na nich świetnie! Z drugiej strony długie płaszcze o prostym kroju mogą krępować Twoje ruchy. Płaszcze przewiązane paskiem będą leżały na Tobie najlepiej – pasek sprawi, że Twoja talia będzie podkreślona, a dół płaszcza rozszerzy się.

plaszcz

 1. Vila 2. Tommy Hilfiger 3. Medicine 4. Broadway

Figura klepsydry

Kobiety o figurze klepsydry mają wąską talię i krągłości. Takiej sylwetce sprzyjają wiązane płaszcze średniej długości – pasek podkreśli talię, a długość odkryje Twoje zalety. Trzymaj się z daleka od kanciastych krojów, które skutecznie zamaskują Twoją sylwetkę!

plaszcz

 1. Broadway 2. Vero Moda 3. Only 4. FemeStage by Eva Minge

Prostokątna sylwetka

Kobiety o prostokątnej sylwetce mają podobną szerokość ramion i bioder, dzięki czemu mogą eksperymentować z wzorami, objętością i tkaninami, które tworzą optyczne krągłości. Prawie każdy rodzaj płaszcza będzie wyglądał na Tobie świetnie!

plaszcz

 1. Pepe Jeans 2. Medicine 3. Mango 4. Trussardi Jeans

Figura jabłka

Kobiety o figurze jabłka mają szczupłe ręce i nogi, a bardziej zaokrąglony brzuch. Dobrym rozwiązaniem jest płaszcz o prostym lub kanciastym kroju albo klasyczny model na guziki, czy taki z obszernymi detalami w górnej części, które odwrócą uwagę od środkowej partii sylwetki.

plaszcz

 1. Mango 2. Noisy May 3. Tommy Hilfiger 4. Review

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

5 tricków modowych, które każda z Was powinna znać>>

Jak nosić róż? Sprawdź 7 rad>>

No Angel – nowa kolekcja marki własnej ANSWEAR>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

 

 

 

 

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear