Jak się ubrać na komunię? Zobacz 3 propozycje!

Izabela C. - 04/05/17

Zbliża się rodzinna uroczystość, a Ty nie wiesz, w co się ubrać? Sprawdź 3 propozycje stylizacji idealnych na komunię!

Niezależnie od tego, czy jesteś mamą, która przeżywa uroczystość podobnie jak dziecko, czy też gościem – częścią najbliższej rodziny, musisz pamiętać, by ubrać się odpowiednio do tej podniosłej okazji! To oznacza odpowiednie długości, zrezygnowanie z głębokiego dekoltu czy krojów odsłaniających zbyt dużo ciała.

Na pewno warto wybrać delikatne wiosenne kolory – na taką uroczystość będą pasowały bardziej niż cały czarny czy biały strój. Sprawdź nasze 3 propozycje stylizacji ze spódnicą, spodniami i sukienką!

Stylizacja ze spódnicą: 

spodnica na komunie

 1. bluzka Tommy Hilfiger 2. spódnica Medicine 3. kopertówka Missguided 4. buty Gino Rossi

Stylizacja z sukienką:

stylizacja z sukienka

 1. żakiet Simple 2. sukienka Kiss My Dress 3. torebka Guess Jeans 4. balerinki Zaxy

Stylizacja ze spodniami:

stylizacja ze spodniami

 1. bluzka Missguided 2. spodnie Medicine 3. torebka Silvian Heach 4. buty Mango

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Jakie ubrania optycznie Cię wyszczuplą?>>

Jak nosić wysokie obcasy bez bólu?>>

4 rzeczy, które musisz mieć tej wiosny>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear