Jestem kasia w długich płaszczach

Barbara R. - 18/02/15

blogjk

Kasia w chłodne dni wybiera przede wszystkim długie, klasyczne płaszcze oraz pakowne, eleganckie torebki, które świetnie komponują się praktycznie z każdą stylizacją.

valentinoWięcej zdjęć blogu Jestem Kasia

Kasia w jednej ze swoich stylizacji zdecydowała się na płaszcz w militarnym stylu, do którego dobrała . Z kolei w drugiej stylizacji postawiła na płaszcz marki Simple, który posłużył jej za bazę do minimalistycznej stylizacji. Zarówno pierwszy jak i drugi zestaw od razu nas przekonał!

1aaaWięcej zdjęć blogu Jestem Kasia

Która stylizacja bardziej Was przekonuje?

> zobacz torebki VALENTINO

> zobacz płaszcze SIMPLE

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear