Kasia Tusk: Marudzenie nie jest w modzie

Barbara R. - 18/08/15

Kasia Tusk Scotch & Soda> więcej zdjęć na blogu MakeLifeEasier

„Marudzenie nie jest w modzie (i chyba nigdy nie było), dlatego nie będę narzekać na pogodę” – pisze Kasia na swoim blogu. I rzeczywiście – patrząc na jedną z jej ostatnich stylizacji, nie ma na co się skarżyć! W lekkim topie Scotch & Soda, do którego dobrała spódnicę z imitacji skóry oraz sandały na obcasie, blogerka wygląda świeżo i bardzo stylowo.

Kasia zaproponowała zestaw, który sprawdzi się wtedy, kiedy żar wręcz leje się z nieba. Oprócz tego przygotowała dla swoich czytelników kilka porad, dotyczących zestawów, które idealnie sprawdzają się, gdy temperatura przekracza 30 stopni Celsjusza.

Gdy na zewnątrz jest bardzo gorąco, raczej nie zastanawiamy się nad wyborem najbardziej stylowego zestawu, tylko decydujemy się na coś co będzie przede wszystkim lekkie i pozwoli nam swobodnie oddychać. Dlatego też Kasia Tusk poświęciła jeden ze swoich wpisów, właśnie zestawowi na upały.

W jej stylizacji główną rolę gra lekki top marki Scotch & Soda, który wygląda jak góra od koszulki nocnej. Wpisuje się on tym samym, w trend, który zawojował już pokazy mody i ulice, mianowicie, wybieranie na co dzień stylizacji przypominających piżamki. Slip dress stała się na tyle popularna, że chętnie pokazywały się w niej gwiazdy takie jak Rihanna czy Kate Moss. Teraz przyszła pora na topy i spodenki.

W swoim zestawie Kasia zdecydowała się jednak na połączenie topu ze ze spódnicą z ekologicznej skóry oraz dobranie do niej czerwonej, pakownej torby. Całość wraz z oversizową marynarką jest idealnym rozwiązaniem również na wieczór!

Scotch & Soda top
> top Scotch & Soda:

> więcej zdjęć na blogu MakeLifeEasier

Akcje specjalne

answear.LAB

#WeAreTheAnswear