Kasia Tusk w ubraniach marki Mango!

Barbara R. - 15/05/14

katu

Kasia Tusk po raz kolejny do swojej stylizacji dobrała rzeczy marki Mango. Jak widać blogerka ceni sobie komfort nie tylko w kwestiach ubioru, ale także zakupów online na Answear.com!

_DSC3449_Fotor

Tym razem autorka bloga Make Life Easier postawiła na ciemne jeansy z asymetrycznymi suwakami, do których dobrała białe dodatki w postaci trampek oraz lekkiego swetra, a także jasnej kopertówki. Na wierzch zarzuciła czarny, elegancki żakiet świetnie podkreślający prostotę stylizacji. Naszym zdaniem czarno-białe look’i to hit sezonu! Z kolei zachowawczość w kolorach świetnie sprawdza się nie tylko w stylizacjach do pracy, ale także na co dzień.

katu2

Kasia udowodniła, że w rzeczach z kolekcji Mango czuje się bardzo dobrze. Już wcześniej zaprezentowała się na swoim blogu w niebieskich, dopasowanych jeansach tej marki, a w bluzie z napisami przechadzała się podczas pobytu w Nowym Jorku.

Zobacz rzeczy marki Mango na ANSWEAR.com!

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear