tommy icons hilfiger

Kolekcja Tommy Icons już na answear.com!

Justyna M. - 15/10/18

Tommy Hilfiger proponuje na jesień klasyczne fasony w nowoczesnym wydaniu. Sprawdź, co zawiera nowa kapsułowa kolekcja Tommy Icons i znajdź coś dla siebie!

tommy icons 2018

W swojej kapsułowej kolekcji Tommy Hilfiger proponuje wszystko to, co najlepsze z historii marki. Tommy Icons łączy w sobie klasykę ze świeżym spojrzeniem na modę. Nie bez powodu marka zaprosiła do współpracy dwie nowoczesne ikony, które urzekają swoją wielką energią i wewnętrznym ogniem. Twarzą kampanii zostały Winnie Harlow – cierpiąca na bielactwo topowa modelka i aktywistka oraz Hailey Baldwin – modelka, córka aktora Stephena Baldwina i żona Justina Biebera. Obie kobiety silnie manifestują swój styl oraz przekonania, czym idealnie wpisują się w ideę jesiennej kapsułowej kolekcji.

Tommy Icons już na answear.com >>>

tommy icons asnwear tommy icons

Co zawiera kolekcja Tommy Icons? Przede wszystkim klasyki w odświeżonym wydaniu. Kapsuła mocno bazuje na archiwalnych projektach marki. Znajdziemy tu złotą puchową kurtkę, luźną koszulę w męskim stylu, parkę oversize, sweter z napisem TOMMY czy granatowo-bordową sukienkę w stylu rugby.

1.Kurtka 2.Sukienka 3.Sukienka 4.Sweter

1.Koszula 2.Bluza 3.Sweter 4.Top

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Trend alert: Oversize Me >>>

Denimowe LOVE, czyli gorące trendy i marki dla Ciebie >>>

Autumn trends by ANSWEAR >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear