vans x harry potter

Kolekcja Vans x Harry Potter – wejdź do czarodziejskiego świata

Justyna M. - 07/06/19

Poczuj magię! Zobacz limitowaną kolekcję Vans x Harry Potter i dołącz do czarodziejskiej szkoły w Hogwarcie!

vans x harry potter

W tym sezonie Vans podejmuje współpracę z Warner Bros. Consumer Products, aby wspólnie stworzyć wyjątkową kolekcję butów inspirowaną Harrym Potterem. Marka Vans przedstawia cztery modele stylizowane i nazwane na cześć każdego z Domów Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, w czterech ekskluzywnych barwach: Sk8-Hi dla Gryffindoru, Era dla Slytherinu, Authentic dla Ravenclaw i Classic Slip -On dla Hufflepuff.

Zobacz limitowaną kolekcję Vans x Harry Potter >>>

Kolekcja Vans x Harry Potter składa się również z kilku dodatkowych modeli butów, wraz z pasującymi do nich ubraniami dla kobiet i mężczyzn oraz akcesoriów. Niezależnie od tego czy jesteś fanem domu Gryffindor, czy Slytherin, kolekcja Vans x Harry Potter spodoba się wszystkim entuzjastom marki Vans i Czarodziejskiego Świata.

vans x harry potter buty vans x harry potter kolekcja

vans x harry potter vans harry potter

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Jak łączyć etniczne printy, aby wyglądać doskonale? >>>

Najlepiej pod słońcem? >>>

Klasyk? Znajdź swój idealny! >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear