Konkurs Eyes On Me

Izabela C. - 26/04/17

Jesteś pewna siebie, odważna i uwielbiasz, kiedy uwaga skupia się na Tobie? Pokaż nam to i wygraj wyjątkowe nagrody!

Obudź swoją wyobraźnię i zrób zdjęcie! Możesz wzorować się na naszej sesji zdjęciowej albo zrobić to na swój sposób – po prostu daj się ponieść modzie.

Weź udział!>>

Autorzy dziesięciu najlepszych zdjęć otrzymają wybrane przez siebie produkty z naszej kampanii. Daj się zauważyć – wiemy, że właśnie tego chcesz!

Konkurs trwa do końca kwietnia.

 

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear