KRÓTKIE SUKIENKI NA WIOSNĘ

Barbara R. - 30/03/15

wio_sukien

Pora zamienić grube, szarobure swetry na lżejsze sukienki w ciepłych, wiosennych kolorach! Tej wiosny postaw na kobiecość w subtelnym wydaniu!

Workowate bluzy i poszarpane jeansy są ok, ale i one potrafią znudzić. Szczególnie jeśli spędziło się w nich większość zimowych dni. Dlatego miłą odmianą na wiosnę mogą okazać się krótkie sukienki w interesujących kolorach, takich jak szmaragdowy, dziki róż czy pastelowy odcień niebieskiego, określany mianem „baby blue”.

Równie cieszącym zmysł wzroku rozwiązaniem są sukienki we wzory, bądź motywy roślinne, które często wyglądają tak realistyczne, że ich właścicielka przypomina oplecioną kwiatami nimfę. Równie delikatne i modne w tym sezonie są ażurowe sukienki we wzory, podobne do tych, które haftowały niegdyś nasze babcie.

Skusisz się na choć jedną tej wiosny?

10

> sukienka Vila

2

> sukienka Guess Jeans

5> sukienka Mango

6> sukienka Marc O’Polo

4> sukienka Mango

8

> sukienka Only

3

> sukienka Maison Scotch

7> sukienka Medicine

1

> sukienka Desigual

9

> sukienka Simple

> zobacz więcej krótkich sukienek na wiosnę

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear