african kiss nowa kolekcja

Lato każdego dnia – nowa kolekcja African Kiss marki ANSWEAR

Justyna M. - 24/05/19

Gorący pocałunek na powitanie lata? Przed Tobą nowa kolekcja marki ANSWEAR – African Kiss, utkana z promieni słońca i wiatru pustyni. 

Gotowa na lato? African Kiss to ekscytująca  wyprawa przez egzotyczne trendy, nowe materiały i znakomitą jakość. Drukowane wiskozy, dekatyzowane modale, miekkie monochromatyczne żakardy i przynoszący chłód liocel to nasza propozycja dla wielbicielek wygody i stylu.

african kiss kolekcja answear

Projektanci Answear przemierzyli świat wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu inspiracji i unikalnych rozwiązań, tak, żeby kolekcja African Kiss była wyjątkowa i intrygująca. Oryginalne wzory i kolory zmienią nie tylko Twój wygląd, ale również nastrój. Wolisz być myśliwym czy egzotyczną, kuszącą zwierzyną? – wybór należy do Ciebie! Paski zebry, cętki leoparda, skóra węża, a wszystko to na tle afrykańskiej palety barw: gorącego piasku pustyni, błękitnego nieba, spalonej słońcem ziemi i tętniącej życiem oazy. Czy można chcieć czegoś więcej?

Zobacz kolekcję na answear.com >>>

african kiss answear

Kolekcja African Kiss – letni eksperyment z modą

Lubisz eksperymenty? Z nową kolekcją marki ANSWEAR możesz bawić się stylizacjami i pokazać różne strony swojej osobowości. Prawie 300 elementów kolekcji zachęca do modowych poszukiwań, miksowania wzorów i kolorów. Niezależnie od tego, czy znajdziesz się w betonowej dżungli czy na suchym pustkowiu, możesz poczuć się niczym afrykańska królowa. Oślepiające słońce obijające się od szklanych wieżowców czy od piasku na plaży, opalona skóra czy blada eteryczna karnacja… Nieważne! African Kiss to idealny wybór na lato dla każdej kobiety. Z tą kolekcją jesteś na wakacjach każdego dnia!

1.Sukienka, Answear 2.Kapelusz, Answear 3.Koszula, Answear 4.Spódnica, Answear  5.Torebka, Answear 6.Klapki, Answear

1.Koszula, Answear 2.Spódnica, Answear 3.Torebka, Answear 4.Sukienka, Answear 5.Żakiet, Answear 6.Torebka, Answear 7.Kapelusz, Answear 8.Buty, Answear

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Jak łączyć etniczne printy, aby wyglądać doskonale? >>>

Miejska dżungla – czy wiesz, jak modnie w niej przetrwać? >>>

Lato – jakie kolory pasują do tego typu urody? >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear