Love Moschino – nowa marka w ANSWEAR.com

Izabela C.
|
10 stycznia 2017
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Love Moschino to jeden z najbardziej znanych włoskich brandów. Teraz akcesoria marki są dostępne w ANSWEAR.com! Sprawdź jej ofertę i dowiedz się o niej więcej!

Marka Moschino powstała w 1983. Znakiem rozpoznawczym Franka Moschino były ekscentryczne, kolorowe i zwariowane projekty. Po jego śmierci dyrektorem kreatywnym marki została jego Rossella Jardini, która współpracowała z nim od 1981 roku. Pod jej przywództwem marka zachowała swoją stylistykę i wizerunek. W 2013 roku dyrektorem kreatywnym Moschino został Jeremy Scott i pełni tę rolę do dziś.

Love Moschino w swoich kolekcjach odzwierciedla nietuzinkowy charakter założyciela marki. Torebki prowokują wyrazistymi wzorami, wśród których znakiem rozpoznawczym jest serce. Zakochały się w nich takie gwiazdy jak, Gwyneth Paltrow, Rita Ora, Madonna czy Lady Gaga.
Choć Love Moschino kojarzy się z ekstrawagancją, to w ofercie marki można znaleźć także klasyczne projekty, np. czarne torebki, pasujące absolutnie do wszystkiego.

Sprawdź ofertę marki Love Moschino w ANSWEAR.com:

troby moschino

 1. torba ze złotym logo 2. torba z chustą w kształcie małpki 3. torba z chustką w kształcie krowy 4. plecak

torebki moschino

 1. torebka ze złotym łańcuszkiem 2. czarna torebka 3. czerwona torebka 4. niebieska torebka

moschino

 1. portfel ze złotym sercem 2. brelok 3. czerwony portfel 4. kosmetyczka

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

5 nawyków modowych, z których musisz zrezygnować w 2017 roku>>

Jak ubrać się na randkę zimą? Zobacz 3 stylizacje>>

5 rzeczy, których nie powinnaś zakładać na siłownię>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów!