Man in red

Barbara R. - 23/03/15

redbl

Mężczyzna w czerwieni? Jak najbardziej! Szczególnie jeśli czerwień została okraszona jasną popielą w postaci casualowego garnituru. Efektowny zegarek, streetowe buty z kontrastowymi paskami, wiśniowy longsleeve, a do tego bejsbolowa czapka z daszkiem – to elementy niezbędne. W tym zestawie te dodatki grają główna rolę i przyciągają wzrok!

Get the Look:

> zegarek Komono

> spodnie Antony Morato

> buty Reebok (Royal Complite Mid)

> czapka z daszkiem Pepe Jeans

> marynarka Antony Morato

> longsleeve Review

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear