Mango KIDS oraz MAN już na ANSWEAR.com

Barbara R. - 26/02/15

mango

Klienci ANSWEAR.com od niedawna mają możliwość zakupu produktów Mango nie tylko z linii kobiecej, ale także skierowanej dla mężczyzn i dzieci. Zobacz wszystkie kampanie, w tym sesję z francuskim piłkarzem Zinédine Zidane, który został twarzą kolekcji męskiej.

 DLA NIEJ:

01-0109_G-EC

1

3

4

5

DLA NIEGO:

6

8

7

10

9

DLA DZIECKA:

11

12

13

14

15

 Zobacz kolekcje MANGO:

> dla Niej

> dla Niego

> dla Dziecka

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear