MANGO MaN – SURFER STYLE

Barbara R. - 08/05/15

sweternalato

Mango Man w swojej letniej kampanii przenosi nas na plażę, na której króluje zdecydowanie surferski klimat. Swoim klientom marka proponuje wskoczenie chociaż na chwilę w skórę, a właściwie w ubrania surfera. Stawia ona na wygodę i komfort, które są najważniejsze na plaży.

We wiosenno-letniej kolekcji na sezon 2015, Mango Man proponuje więc bluzy na rozpinanie, ozdobione drobnym deseniem, luźne T-shirty oraz wiatrówki. Marka stawia na ciekawe printy, między innymi w kwiatowy wzór, idealny na wypady nad morze czy jezioro. W nieco bardziej eleganckim tonie, marka ma do zaoferowania ciekawie barwione koszule, również ozdobione wzorem.

Koniecznie sprawdź co zonacza surfer style według Mango Man!

printwkwiaty

czerwonyt-shirt

jeansowakoszula

sweterwpasy

t-shirtniebieski

brzoskwiniowabluza

koszula

lekkisweter

letniakurtka

szortywkwiaty

koszulawprint

> zobacz kolekcję Mango Man

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear