manifest your style

Manifest Your Style – limitowana kolekcja ANSWEAR x O.ESU™1

Justyna M. - 17/09/18

Chcesz wyrazić swój styl i nosić coś niepowtarzalnego? Zobacz limitowaną kolekcję Answear x Oskar Podolski – Manifest Your Style!

Po wielu miesiącach oczekiwań wreszcie możemy zaprezentować Ci limitowaną kolekcję ANSWEAR powstałą we współpracy z artystą totalnym, typografem i grafikiem – Oskarem Podolskim, który litery kocha z całego serca. To właśnie on odpowiada za graficzne opracowanie haseł społeczności ANSWEAR. Przypomnijmy: wiosną tego roku zorganizowaliśmy konkurs, w którym wyłoniliśmy najlepsze hasła odzwierciedlające poglądy, styl życia czy uczucia. To właśnie one trafiły na limitowaną kolekcję ubrań i dodatków ANSWEAR x O.ESU™1Manifest Your Style.

Zobacz spot promujący kolekcję:

Czym jest Manifest Your Style?

„Projekt Manifest Your Style jest konsekwencją strategii marki i kolejną odsłoną nowego hasła marki #WeAreTheAnswear. – mówi Agnieszka Wojnicka, Specjalista ds. Marketingu ANSWEAR.com – „W tej kampanii chcieliśmy zaangażować naszą społeczność do wyrażania siebie i jednocześnie dowiedzieć się, co jest dla nich ważne i czym kierują się w swoim życiu. Oprócz manifestu modowego stylu, dla nas istotny stał się manifest stylu życia. Dla podkreślenia tej idei zaprosiliśmy do współpracy Oskara Podolskiego. Wiedzieliśmy, że to będzie strzał w dziesiątkę, gdyż jego projekty i sposób artystycznego wyrazu gwarantowały nam najlepszą jakość i zrozumienie przesłania projektu”.

Manifest Your Style – odkryj całą kolekcję

Limitowana kolekcja ANSWEAR x O.ESU™1 skierowana jest do osób pewnych swojego stylu, które cenią sobie awangardowe rozwiązania i indywidualne podejście do mody. Zarówno damska, jak i męska odsłona Manifest Your Style to przede wszystkim T-shirty, joggery, bluzy, skarpetki, nerki i czapki typu docker. Całość utrzymana jest w chłodnym i surowym klimacie. Nie brakuje tu intensywnej czerni i bieli, mocnych kontrastów, fasonów oversize i nieszablonowych, mocnych haseł.

Kup ubrania i akcesoria z limitowanej kolekcji >>>

W sesji zdjęciowej promującej Manifest Your Style wzięli udział obiecujący modele i modelki, którzy utożsamiają się z kolekcją: Adam Kaszewski, Paweł Lewandowski, Aleksandra Korytowska, Yaritza Reyes oraz Karolina Niczyporuk. Zdjęcia wykonał miłośnik fotografii analogowej – Karol Grygoruk z agencji Shootme. Spot na potrzeby akcji wyreżyserował Piotr Sawicki, produkcją zajęło się BDVStudio, a autorem zdjęć jest Yori Fabian Production House.

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Czekając na kolekcję – kulisy sesji promującej Manifest Your Style >>>

ANSWEAR x Oskar Podolski „Manifest your style” – wyniki konkursu >>>

Manifest Your Style – zobacz kulisy wyjątkowego spotu >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear