manifest your style

Manifest Your Style – zobacz kulisy wyjątkowego spotu

Justyna M. - 07/09/18

Już za moment wkraczamy z wyjątkową limitowaną kolekcją Answear x Oskar Podolski! Zobacz kulisy powstawania spotu promocyjnego i drobny przedsmak kolekcji!

Rusza kolejny etap Manifest Your Style – wyjątkowej kampanii, w którą zaangażowana była społeczność Answear. Wiosną dostaliście niepowtarzalną szansę: współudział w tworzeniu limitowanej kolekcji Answear x Oskar Podolski. Teraz nadszedł czas na jej premierę. Zanim jednak to nastąpi (już za kilka dni!) mamy dla Was jej przedsmak i małą niespodziankę… Zdjęcia zza kulis spotu promującego  kolekcję Manifest Your Style.

Do udziału w video zaprosiliśmy zwyczajnie niezwyczajnych młodych ludzi, którzy inspirują swoimi pasjami, niebanalnym stylem życia i niezależnością. Znajdziemy wśród nich fanów tańca, skateboardu czy szybkiej jazdy:  redaktorkę naczelną magazynu Tattofest Dominikę; Gabriela – pasjonata motoryzacji i sportów ekstremalnych; lingwistkę Gosię, która nieustannie podróżuje; artystę i tatuatora Piotrka; fankę festiwali plenerowych i podróżniczkę Anię; fotografa mody Adama; instruktorkę jazdy na rolkach Aurelię; Radomira – górala z temperamentem, który czerpie z życia pełnymi garściami oraz Martę, która dla świata mody porzuciła pracę w korporacji.

Uczestnicy naszego spotu nie zwracają uwagi na stereotypy, nie liczą się z opinią innych, podążają za własnymi marzeniami i starają się je realizować. To właśnie dla takich osób kierujemy naszą kolekcję ubrań Manifest Your Style, które pozwalają manifestować nie tylko styl ubierania się, ale swój niepowtarzalny styl bycia. Premiera kolekcji już niebawem – jej przedsmak możecie zobaczyć na niezwykle klimatycznych  fotografiach z backstage’u.

 

Spot na potrzeby akcji kręcono w Krakowie – w nietypowych, oryginalnych miejscach, których nie znajdziecie w żadnym komercyjnym przewodniku po mieście. Za reżyserię odpowiada Piotr Sawicki,  produkcją zajęło się BDVStudio, a autorem zdjęć jest Yori Fabian Production House.

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Answear x Oskar Podolski „Manifest Your Style”>>>

ANSWEAR x Oskar Podolski „Manifest your style” – wyniki konkursu >>>

W poszukiwaniu idealnego T-shirtu – oto 4 rzeczy, na jakie musisz zwrócić uwagę >>>

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear