nowa kolekcja reebok

Meet you there – nowa kolekcja Reebok jednoczy kobiety z całej Europy

Justyna M. - 22/03/19

Nowa kolekcja Reebok to nie tylko świetna propozycja na zajęcia fitness, ale także intrygujące połączenie świata mody i sportu. Sprawdź, co zawiera Meet you there!

Najnowsza kolekcja Reebok to ukłon w stronę silnych kobiet, które nie boją się żyć po swojemu.  Reebok przedstawia sylwetki śmiałych kobiet z Londynu, Berlina i Paryża i jednocześnie zachęca wszystkich do łamania standardów poprzez odważne wybory podyktowane własnym sercem.

Nowa kolekcja Reebok 2019

Jourdan Dunn, ikona mody i sukcesu, która ugruntowała swoją pozycję w dziedzinie kultury i mody streetowej, doskonale odnajduje się w tej kolekcji. Znana z akcentowania kobiecej niezależności, kreatywnej ekspresji i własnego zdania, Jourdan nieustająco stara się inspirować kobiety do pójścia w jej ślady.

reebok kolekcja

„To ogromna radość pracować z marką taką jak Reebok, która od lat bezkompromisowo wspiera kobiety” – mówi Jourdan. „Nowa kampania łączy świat mody i fitnessu, niezależność z oryginalnością. To wszystko ma dla mnie ogromne znaczenie. Kampania ma na celu zachęcić kobiety do odważnego łączenia i miksowania elementów stroju, kreowania własnego stylu i ciągłego odkrywania prawdziwego »ja«. Dla mnie nabywanie pewności siebie potrzebnej do realizacji tych celów zaczyna się od treningów i przekłada na każdą sferę mojego życia. Musimy wierzyć w siebie i tworzyć wokół nas atmosferę, która pozwoli nam sięgać po niemożliwe”.

reebok 2019

Meet you there została zaprojektowana przez Morgen Kohn. „Kolekcja, choć inspirowana tradycjami Reebok, jest na wskroś nowoczesna. Zachwyci w pracy i na treningu, czyli wszędzie, gdzie sport styka się ze stylem”. – powiedziała projektantka. Propozycja Reebok pełna odważnych, graficznych printów, jest zadziorna, a jednocześnie uniwersalna.  Znajdziemy w niej starannie wybrany asortyment koszulek na ramiączkach, braletek, bluz z kapturem, spodenek, legginsów, spodni i innych elementów odzieży – jednym słowem wszystko, co potrzebne w sporcie i w życiu codziennym. Wyraziste logo, jaskrawe kolory, odważne printy i nowoczesne fasony dają kobietom możliwość łączenia i miksowania poszczególnych elementów kolekcji, dzięki czemu mogą stworzyć look, który pokochają, w swoim własnym stylu. Bo Twój styl należy do Ciebie!

Źródło: materiały prasowe Reebok

reebok ubrania

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Takiej kolekcji jeszcze nie było! Gigi Hadid x Reebok >>>

Trend alert: Urban Running >>>

3 modowe powody, dla których zapragniesz uprawiać sport >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

answear.LAB

#WeAreTheAnswear