Wiosenne zauroczenie…

Answear Blog - 23/02/11

Moda wiosną pozwala na więcejWiosna zbliża się wielkimi krokami. Trwamy już w oczekiwaniu na pierwsze nieśmiałe promienie słońca, które rozświetlą przemęczoną chłodem cerę i stęsknione ciepła włosy. To chyba najbardziej zmysłowa pora roku. Na początku nieśmiała. Rozbudza się powoli i leniwie. Drażni się z nami zmienną aurą. Obrażona zaskakuje nieoczekiwanym chłodem. Kiedy jest w dobrym nastoju prowokująco podkręca temperaturę nakazując na zrzucać zimowe okrycia – tu i teraz. Niecierpliwa – kiedy już rozpoczyna igranie ze stylem i ubiorem żąda natychmiastowego poddania się jej kapryśnej naturze. Kolorowa, barwna, świeża… nieznośnie urocza, rozbudza uśpione zimą emocje.

Spotkanie ukradkiem. Pomimo zimowej aury proponujemy wiosenną randkę ze stylem… Elegancja pasuje bez względu na porę roku. Trencz, klasyka w najlepszym wydaniu, stylowy, a jednak pozostawiający duże pole dla wyobraźni. Beż, pudrowy róż – to nowa biel, delikatny, kobiecy, zmysłowy… Wiosennie idealny! Wysokie obcasy, ażurowe dzianiny – szukasz inspiracji? Sprawdź ostatnie propozycje stylistów Answear.com

Również moda wiosną pozwala nam na więcej! Nie zapominamy o smaku, stylu, elegancji. Jednak sięgamy po odważniejsze, soczyste kolory. Dobieramy dodatki, które zimą staramy się dyskretnie pomijać… Ale to już temat na kolejny tekst!

» Sprawdź produkty wykorzystane w sesji!

Akcje specjalne

answear.LAB

#WeAreTheAnswear