Morticia w różu

Barbara R. - 10/07/15

różowa-spódnica-maxi

Pamiętacie jeszcze Morticię Addams z „Rodziny Addamsów”? Zawsze ubrana w czarną suknię, z nienagannym makijażem i długimi, hebanowymi włosami, dla wielu kobiet stała się synonimem klasy i elegancji. My proponujemy Wam nieco „odświeżoną” i bardziej nowoczesną stylizację w podobnym klimacie. Z tym, że przełamujemy czerń – nowoczesna Morticia to kobieta odważna, śmiało bawiąca się kolorem – w tym przypadku pudrowym różem.

Jak powinna więc wyglądać współczesna Morticia? Zamiast czarnej sukni wybiera ona długą spódnicę w odcieniu pastelowego różu, zakładając do tego bluzkę w tym samym odcieniu. Taki prosty zestaw przełamuje ciężkimi botkami oraz czarną koszulą ozdobioną deseniem, np. w kropki lub mroczniej – w oczy. Efektownie wyglądać będzie zapięcie takiej koszuli tylko na pierwszy guzik, tuż pod kołnierzykiem. Całość zwieńczą akcesoria – okulary z okrągłymi, bądź kocimi oprawkami, stylowy zegarek oraz pakowna torba.

Get the Look:

> okulary Komono

> spódnica Mango

> botki Tamaris

> torebka Tommy Hilfiger

> zegarek Fossil

> bluzka Answear

> koszula Answear

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear