Mr. Vintage tym razem casual

Barbara R. - 17/10/14

MrVintage-Mr-Casual-15Na zdjęciu: Kamizelka – Medicine Bluza – Quicksilver Koszula – Levi’s Spodnie – Wrangler Czapka – Diesel

Mr. Vintage słynący ze swojego zamiłowania do marynarek i koszul tym razem na naszą prośbę pokazał swoją interpretację stylu casualowego. Tak oto powstały trzy świetne zestawy, które „profesor Miodek mody męskiej” skomponował w większości z rzeczy prosto z ANSWEAR.com!

MrVintage-Mr-Casual-10Na zdjęciu: Kurtka – Levi’s Sweter – Solid Koszula – Wrangler Spodnie – Lee Czapka – Tommy Hilfiger Buty – Timberland

Wszystkie stylizacje skomponowane przez Mr. Vintage lekko odwołują się do charakterystycznego dla blogera stylu smat casual. Udało mu sięw nich zgrabnie przemycić jego ulubione koszule, lecz tym razem wykonane z grubszych materiałów, bardziej odpowiednich na jesienne spacery. Bluzy, flanele i sportowe bezrękawniki – w tego typu rzeczach Mr. Vintage nie pojawia się zbyt często. Dlatego też wysyłamy was na bloga: http://mrvintage.pl, gdzie każda stylizacja, jak przystało na dokładnego blogera została szczegółowo opisana.

MrVintage-Mr-Casual-7Bluza – Jack&Jones Koszula – Wrangler Spodnie – MedicineCzapka – Medicine

> więcej zdjęć zobaczysz na blogu Mr. Vintage

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear