MUST/MUSTN’T HAVE Kasi Tusk

Barbara R. - 27/02/15

kasia-tusk

Wiosenny must have Kasi Tusk? Odrobina koloru w postaci różowej bluzy Mango i butów adidas Originals Stan Smith z zielonymi akcentami. W nowym poście blogerka zachęca do przemyślanych zakupów, tak by zaopatrzyć się tylko w to, czego akurat najbardziej potrzebujemy.

Kasia Tusk na blogu Make Life Easier pokazuje prostą stylizację z butami adidas Originals Stan Smith, które są hitem wśród blogerek i fashionistów. To obuwie gra w zestawie jedną z głównych ról, a kolejnym rzucającym się w oczy elementem jest różowa bluza Mango, ozdobiona napisem „MUST HAVE”. W nawiązaniu do niego, blogerka zachęca swoich czytelników do kupowania produktów, które rzeczywiście potrzebujmy, a nie tych, które kuszą atrakcyjnymi cenami.

kt1Więcej zdjęć na blogu Make Life Easier

kt2

Więcej zdjęć na blogu Make Life Easier

> zobacz produkty marki adidas Originals

> zobacz bluzy marki Mango

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear