Najmodniejsze buty na sezon weselny 2017!

Izabela C. - 09/06/17

Sezon weselny trwa! Buty to jeden z najważniejszych elementów garderoby, o który musisz zatroszczyć się w tym czasie. Sprawdź nasze propozycje na każdą okazję!

Na wieczór panieński

Wieczór panieński to ten czas, w którym możesz sobie pozwolić na absolutne szaleństwo. Świętowanie z panną młodą to niezwykle radosny moment, więc niech Twoje buty to podkreślą! Wybierz kolorowe szpilki albo sandały z mocnym detalem.

pumps and stilettos

 1. Versace 1969 2. Marco Tozzi 3. Steve Madden 4. Missguided

Na wesele

Buty, które założysz na wesele muszą spełniać 2 funkcje – robić wrażenie i być naprawdę wygodne – w końcu zamierzasz tańczyć całą noc! Postaw na klasykę i niezbyt wysoki obcas. Z kolei jeśli jesteś pewna, że nie wytrzymasz całego przyjęcia na wysokich obcasach, zabierz ze sobą parę płaskich butów – wtedy nic nie przeszkodzi Ci w dobrej zabawie!

wedding shoes

 1. Mango 2. Steve Madden 3. Big Star 4. Zaxy

flats

 1. Mango 2. Zaxy 3. Gino Rossi 4. Hilfiger Denim 

Na poprawiny

Jeśli wesele nie kończy się na tej jednej wyjątkowej nocy, musisz przygotować buty na kolejną dozę tańca i zabawy. W trakcie poprawin na pewno będziesz czuć się świetnie i wspaniale wyglądać w płaskich sandałach – warto dać swoim stopom trochę odpoczynku!

sandals

 1. Parfois 2. Big Star 3. Steve Madden 4. Ralph Lauren

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Jak wyglądać modnie na festiwalach muzycznych?>>

4 najpopularniejsze sylwetki i jak je stylizować – część I>>

4 najpopularniejsze sylwetki i jak je stylizować – część II>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear