Najnowszy numer Viva! MODA

Joanna K. - ANSWEAR.com - 15/03/16

Viva Moda kwartalnik o modzie

Viva! Moda to nic innego, jak luksusowy kwartalnik o modzie. Co ciekawego znajdziecie w najnowszym numerze?

[one-half-first]Top modelka Anja Rubik zapewnia, że świat mody wcale jej nie zmienił „To ciągle jestem ja” – zapewnia w wywiadzie. Czy faktycznie pozostała sobą? Ile prawdy tkwi w powiedzeniu, że „król jest nagi”? W tym numerze będziecie mieli okazję się tego dowiedzieć, ponieważ redaktorzy postanowili rozebrać polskich projektantów i zapytać wprost o to, czym jest dla nich nagość. Poza tym, w numerze znajdziecie także obszerny artykuł o supermodelkach z lat 90. oraz o ikonie stylu: Carolyn Bessette-Kennedy. Będziecie mieli także okazję zajrzeć do minimalistycznego domu projektantki Lidii Kality oraz przekonać się na własne oczy, co posiada w swojej szafie jedna z najlepiej ubranych Polek – Sara Boruc. [/one-half-first]

[one-half] Oprócz tego, ten numer to prawdziwa gratka dla miłośników mody – znajdziecie w nim raport z wybiegów TRENDY WIOSNA 2016. Dzięki niemu dowiecie się jakie wzory, kolory i akcesoria będą na topie w nadchodzącym sezonie. Nie zapomniano także o miłośniczkach zakupów – w numerze znajdą one aż 176 najmodniejszych dodatków oraz ubrań, które można nabyć w sklepach. Ponadto, w Vivie! Moda znajdziecie poradnik odnośnie bieżących trendów w makijażu i pielęgnacji, ulubionych butików gwiazd oraz wiele inspirujących sesji.

W tym sezonie sami decydujecie co na siebie włożyć, w sklepie answear.com znajdziecie mnóstwo inspirujących propozycji. [/one-half]

viva moda rozkładówka

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear