Nie wszystko złoto co się świeci

Barbara R. - 03/06/14

biżu1

Na zdjęciu: pierścionek PaisleyC Mango, pierścionek Awirec Mango, bransoletka Pieces, pierścionek CrocoC Mango, bransoletka Street Varsity Medicine , bransoletka Imukka Pieces, bransoletka Isobel Pieces

Dzisiaj nie trzeba wydawać grubych milionów, by zaopatrzyć się w ciekawą, oryginalną biżuterię, która idealnie dopełni stylizację. Wystarczy zainwestować w tę lansowaną od kilku sezonów – sztuczną i wyglądać jak milion dolarów!

Sztuczna biżuteria jest świetną alternatywą dla kobiet, które za małe pieniądze chcą zafundować sobie akcesoria godne królowej egipskiej czy zamożnej arystokratki. Głównymi zaletami tego typu dodatków jest zapewne ich niska cena o raz różnorodność wzorów i kolorów. Za niewielkie pieniądze możemy przebierać zarówno we wzorach etnicznych, metalicznych błyskach czy nawet industrialnych, mechanicznych formach.

biżu2

Na zdjęciu: pierścionek ColourC Mango, pierścionek Alyn Mangopierścionek Awirec Mango , bransoletka Aluxec Mango, bransoletka Mangobransoletka Simple, bransoletka Aquadrat Mango

Kobiety często boją się zaszaleć z biżuterią. Zapewne obawiają się wyglądu świątecznej choinki. Tymczasem takie akcesoria często są kropką nad i całej stylizacji. Fanką biżuterii jest na pewno Anna dello Russo, która pokazuje, że modą należy się bawić. Często stawia więc ona na wyszukane, charakterystyczne dodatki, które grają główną rolę w jej zestawach i uwypuklają przebojowy charakter.

biżu3

Na zdjęciu: pierścionek Anarchy Medicine, naszyjnik Rockabilly Medicine, bransoletka Guess Jeans, bransoletka Boho Medicine, bransoletka Anarchy Medicine, bransoletka Falia Pieces,

Warto jednak pamiętać, że duża, rzucająca się w oczy biżuteria podkreśla konkretną część naszego ciała. Zakładając więc mocne, etniczne bransoletki czy kilka pierścionków na raz warto postawić też na perfekcyjny manicure. Diabeł bowiem tkwi w szczegółach!

> zobacz biżuterię na ANSWEAR.com

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear