NORMCOROWE „KOSZMARKI” REBEL LOOK

Barbara R. - 30/09/15

Rebel-Look1

– Na sobie mam te buty, które dla wielu będą koszmarkami, oraz spodnie z tej samej półki. Wiem, nie każdy to łyka, ale zapewniam, ze to wygodny look, a normcore jeszcze nie odchodzi do lamusa – pisze Magda w jednym ze swoich ostatnich postów. My przyznajemy, że gdyby takie „koszmarki” śniły nam się w nocy, nie budzilibyśmy się z przerażeniem, a raczej z zachwytem.

Stylizacja żywcem wyjęta z lat 90., jest bowiem strzałem w modową dziesiątkę! Szczególnie w parze z prostotą cechującą większość zestawów Rebel Look.

Duet w postaci dwóch kultowych modeli sprawdził się tu znakomicie. 501-ki Levis’a oraz Air Maxy z Nike, stworzyły bardzo charakterystyczny klimat czasów, w których na ulicach rządziły masywne buty na wysokiej podeszwie oraz zakręcone stylizacje w stylu Spice Girls. Tutaj, przeboje z lat 90. są stonowane i utrzymane w chłodnej stylistyce. Zresztą typowej dla blogerki. Czarny trencz i mocno wycięte na plecach body mają stanowić tło dla wyraźnie zwracających uwagę dżinsów i butów sportowych.

Lubimy takie „koszmarki”. A Wy?

Levis> więcej zdjęć na blogu Rebel Look

Rebel-GreyBlack> więcej zdjęć na blogu Rebel Look

> zobacz dżinsy z kolekcji Levi’s

> zobacz obuwie sportowe marki Nike

Akcje specjalne

answear.LAB

#WeAreTheAnswear