NORMCOROWE „KOSZMARKI” REBEL LOOK

Barbara R. - 30/09/15

Rebel-Look1

– Na sobie mam te buty, które dla wielu będą koszmarkami, oraz spodnie z tej samej półki. Wiem, nie każdy to łyka, ale zapewniam, ze to wygodny look, a normcore jeszcze nie odchodzi do lamusa – pisze Magda w jednym ze swoich ostatnich postów. My przyznajemy, że gdyby takie „koszmarki” śniły nam się w nocy, nie budzilibyśmy się z przerażeniem, a raczej z zachwytem.

Stylizacja żywcem wyjęta z lat 90., jest bowiem strzałem w modową dziesiątkę! Szczególnie w parze z prostotą cechującą większość zestawów Rebel Look.

Duet w postaci dwóch kultowych modeli sprawdził się tu znakomicie. 501-ki Levis’a oraz Air Maxy z Nike, stworzyły bardzo charakterystyczny klimat czasów, w których na ulicach rządziły masywne buty na wysokiej podeszwie oraz zakręcone stylizacje w stylu Spice Girls. Tutaj, przeboje z lat 90. są stonowane i utrzymane w chłodnej stylistyce. Zresztą typowej dla blogerki. Czarny trencz i mocno wycięte na plecach body mają stanowić tło dla wyraźnie zwracających uwagę dżinsów i butów sportowych.

Lubimy takie „koszmarki”. A Wy?

Levis> więcej zdjęć na blogu Rebel Look

Rebel-GreyBlack> więcej zdjęć na blogu Rebel Look

> zobacz dżinsy z kolekcji Levi’s

> zobacz obuwie sportowe marki Nike

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear