answear

Nowa kolekcja marki answear

Joanna K. - ANSWEAR.com - 16/10/17

Blossom mood to propozycja dla kobiet pragnących w modny sposób podkreślić to, co wielu fascynuje – połączenie delikatności i siły.

Symbolem tego połączenia dwóch temperamentów stały się kwiaty, rozkwitające na przekór jesienno zimowej aurze na jeansach, kurtkach, parkach, sukienkach, bluzkach, spódnicach, swetrach i bikerach. Ich kobiecą subtelność podkreślają zwiewne szyfony i siatki, miękkie dzianiny oraz delikatne pęknięcia i falbanki. Charakteru dodają skórzane kurtki i ćwieki. Zobacz wszystkie propozycje: https://answear.com/p/answear-307-b.html

 

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear