4 elements medicine

Nowa kolekcja Medicine: 4 ELEMENTS

Justyna M. - 25/02/19

Wiosnę i lato w Medicine opanują 4 żywioły! Poznaj nową kolekcję 4 ELEMENTS!

Cztery elementy, cztery żywioły, cztery siły. Powietrze, Ziemia, Woda i Ogień… Zmęczeni szybkim tętnem miasta zwracamy się ku przyrodzie. Uciekamy od betonu, hałasu, błyskających świateł, nieważne gdzie, daleko, czy nieopodal, byle w naturę. Zwalniamy, zatrzymujemy się, pozwalamy sobie być i oglądać świat z bliska, powoli, rozkoszując się otaczającym pięknem, inspirując się nim, wtapiając się w tło, czując połączenie. Przed Tobą cztery kolejne odsłony nowej kolekcji, które zabiorą nas do świata natury i opanują nasze zmysły!

Zobacz kolekcję Medicine na answear.com >>>

Kolekcja wiosna-lato w Medicine, to próba przyjrzenia się światu w skali mikro. Tytułowe cztery elementy są inspiracjami dla czterech kolejnych odsłon kolekcji, narzucają jakość, temperaturę, barwę, fakturę. Kolekcję rozpoczyna żywioł powietrza charakteryzujący się chłodnymi pastelowymi kolorami i lekką, wyluzowaną formą. Znajdziesz tutaj koszule, swetry i bluzki uzupełnione o spodnie i marynarki.

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

4 trendy, na punkcie których oszalejesz w 2019 roku >>>

Fashion Week – poznaj trendy z tegorocznych Tygodni Mody >>>

Jakie kolory pasują wiośnie? >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

answear.LAB

#WeAreTheAnswear