Nowa kolekcja TommyXGigi już w ANSWEAR.com!

Izabela C. - 12/09/16

tommyxgigi

Gigi Hadid dokonała w modelingu niemal wszystkiego, więc jej debiut jako projektantki był tylko kwestią czasu. Dowiedzcie się więcej o jej kolekcji powstałej we współpracy z Tommym Hilfigerem!

Kolekcja TommyxGigi składa się z ubrań inspirowanych motywami militarnymi i marynarskimi. Jest utrzymana w sportowym, casualowym stylu i skierowana do nowoczesnych młodych kobiet.
To tak zwana “kolekcja kapsułowa” – składająca się z różnych rodzajów ubrań – sukienek, spodni, butów, bluzek, swetrów, torebek i akcesoriów, które można zestawiać w dowolny sposób tworząc mnóstwo różnych stylizacji na wiele okazji.

Jaka będzie jesień 2016 według Tommy’ego Hilfigera i Gigi Hadid? Pełna marynistycznych motywów, zarówno na bluzkach czy swetrach, jak i spodniach czy butach, utrzymana w prostej kolorystyce: militarnej zieleni, granacie, bieli i czerni.
Styl Tommy’ego Hilfigera określany jest jako luźny, beztroski i bardzo amerykański – kolekcja sygnowana przez Gigi idealnie się w niego wpisuje, dodając do niego trochę szyku supermodelki! Ubrania pasują do kobiet, które są modne, pewne siebie i naturalne oraz podążają za trendami.

Zobacz propozycje z kolekcji TommyXGigi w ANSWEAR.com!

tommyxgigi tommyxgigi1 tommyxgigi2

Przeczytaj więcej artykułów w ANSWEAR.com:

Zobacz nową kolekcję Medicine>>

Buty gwiazd: sneakersy na koturnie>>

Encyklopedia marek: Missguided>>

 

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear