Nowa kolekcja TommyXGigi już w ANSWEAR.com!

Izabela C. - 12/09/16

tommyxgigi

Gigi Hadid dokonała w modelingu niemal wszystkiego, więc jej debiut jako projektantki był tylko kwestią czasu. Dowiedzcie się więcej o jej kolekcji powstałej we współpracy z Tommym Hilfigerem!

Kolekcja TommyxGigi składa się z ubrań inspirowanych motywami militarnymi i marynarskimi. Jest utrzymana w sportowym, casualowym stylu i skierowana do nowoczesnych młodych kobiet.
To tak zwana “kolekcja kapsułowa” – składająca się z różnych rodzajów ubrań – sukienek, spodni, butów, bluzek, swetrów, torebek i akcesoriów, które można zestawiać w dowolny sposób tworząc mnóstwo różnych stylizacji na wiele okazji.

Jaka będzie jesień 2016 według Tommy’ego Hilfigera i Gigi Hadid? Pełna marynistycznych motywów, zarówno na bluzkach czy swetrach, jak i spodniach czy butach, utrzymana w prostej kolorystyce: militarnej zieleni, granacie, bieli i czerni.
Styl Tommy’ego Hilfigera określany jest jako luźny, beztroski i bardzo amerykański – kolekcja sygnowana przez Gigi idealnie się w niego wpisuje, dodając do niego trochę szyku supermodelki! Ubrania pasują do kobiet, które są modne, pewne siebie i naturalne oraz podążają za trendami.

Zobacz propozycje z kolekcji TommyXGigi w ANSWEAR.com!

tommyxgigi tommyxgigi1 tommyxgigi2

Przeczytaj więcej artykułów w ANSWEAR.com:

Zobacz nową kolekcję Medicine>>

Buty gwiazd: sneakersy na koturnie>>

Encyklopedia marek: Missguided>>

 

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear