Nowa marka (nie tylko) dla podróżników: Napapijri

Barbara R. - 17/10/14

blog1

Pierwsze projekty Napapijri ujrzały światło dzienne we wczesnych latach 90. w Aosta we Włoszech i w ciągu kilku lat zdobyły uznanie fanów w Europie. Teraz klienci ANSWEAR.com również mogą dołączyć do tej ogromnej, międzynarodowej grupy.

blog2

blog7

Chociaż Napapijri to fińskie określenie Koła Podbiegunowego, marka tworząca te ciekawe, docenione przez podróżników i osoby ceniące sobie zwiedzanie różnych zakątków świata, powstała we Włoszech. Według Napapijri podróżowanie od bieguna do bieguna  gwarantuje ciągły rozwój człowieka, a rozwój to wiedza. Celem marki jest więc poszerzanie horyzontów i tworzenie odzieży, która jest nie tylko wysoce funkcjonalna, ale i zaprojektowana zgodnie z  obowiązującymi trendami.

blog3

blog5

Odbiorcami marki są kobiety odważne, pełne wewnętrznej siły, mężczyźni ceniący sobie nonszalancję oraz mali podróżnicy, codziennie odkrywający otaczający ich świat. Patrząc na zdjęcia lookbookowe oraz stylizacje zaproponowane przez stylistów marki, wyraźnie widzimy ideę przyświecającą firmie- zachęcenie ludzi do podróżny w różne nieznane zakątki. Ubrania Napapijri zdecydowanie przenoszą nas w takie rejony. W ich ofercie znajdziemy bowiem coś z kultury skandynawskiej, przeobrazimy się w tradycyjnego Eskimosa, ale też zatańczymy dziki indiański taniec. Mieszanka kulturowa zagwarantowana!

blog4

blog6

Marka proponuje swoim klientom linię ubrań casualowych, które fantastycznie wzbogacają panujący na ulicach miejski szyk. Wszystkie kolekcje  marki charakteryzują się wysoką estetyką wykonania oraz wyrazistymi barwami, zatopionymi w idealnie skrojonych fasonach.

Oprócz kolekcji sportowej i casualowej, idealnie sprawdzającej się w mieście, w ofercie marki dostępne są także akcesoria, w tym paski, torby i obuwie, które przydadzą się również do dalekich podróży. Marka Napapijri od lat prowadzi działania proekologiczne, dlatego ubrania wykonane są z najwyższej jakości tkanin. Zaawansowane technologicznie materiały zostały wykorzystane w strojach z kolekcji sportowej przeznaczonej nie tylko dla osób wybierających się na śnieżne ekspedycje, ale także wszystkich osób lubiących aktywnie spędzać czas w mieście.

> zobacz produkty marki NAPAPIJRI i poczuj się jak prawdziwy podróżnik !

Akcje specjalne

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear