NOWA MARKA: NOISY MAY

Barbara R. - 10/03/15

glowne

Noisy May to popularna na zachodzie linia marki Vero Moda. Swoje propozycje kieruje do kobiet lubiących bawić się wyglądem, a jednocześnie ceniących praktyczne rozwiązania.

Po produkty marki Noisy May chętnie sięgają dynamiczne kobiety, stawiające na wygodę i niepowtarzalny styl każdego dnia. Ta linia odzieżowa skierowana jest przede wszystkim do pań, które lubią ubierać się niestandardowo.

Propozycje marki to idealna baza do niebanalnego wyglądu każdego dnia. Wśród produktów oferowanych przez Noisy May możemy znaleźć idealnie skrojone jeansy, niebanalne topy, kolorowe koszule w kratę czy też taliowane żakiety. Mamy więc wachlarz stylów – od etno i hippie, po grunge i casualowy luz.

1

2

3

45

6

7

9

10

11

140916_NOISYMAY_RWK_S12_027_cmyk

> zobacz produkty marki Noisy May

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear