Nowa marka – Timberland

Barbara R. - 04/11/14

timberland1

Od niedawna w naszej ofercie dostępne są buty, w których możecie zajść naprawdę daleko. Witamy na answearowym pokładzie kultowe Timberlandy!

 timberland2

Timberland od trzech pokoleń produkuje najwyższej jakości outdoorową odzież i obuwie. Wszystko zaczęło się w 1973 roku od stworzenia pierwszego modelu skórzanych wodoodpornych butów, który wyznaczył nowe standardy wykonania, wytrzymałości i ochrony.

timberland3

Dziś to symbol najwyższej klasy rzemiosła, świetnej jakości i autentyczności, czyli wszystkiego, z czym utożsamiana jest marka Timberland. Fascynacja przyrodą oraz bliższymi i dalszymi wyprawami na łono natury widoczna jest nie tylko w kolekcjach marki, ale także w jej ekologicznym podejściu do środowiska.

timberland4

Buty marki Timberland to przede wszystkim masywne modele z grubą podeszwą, które świetnie sprawdzają się podczas pieszych wycieczek. Ich pierwotne założenie ewoluowało jednak w stronę streetwearu kiedy zaczęły być powszechnie noszone przez światowej sławy gwiazdy. A ponieważ dla ANSWEAR.com to ich klienci są największymi gwiazdami – możecie wypróbować to obuwie na swoich stopach!

timberland5

> Zobacz ofertę marki Timberland

Akcje specjalne

answear.LAB

#WeAreTheAnswear