nowe marki

Nowe marki, dzięki którym na nowo odkryjesz design i oryginalność

Justyna M. - 06/04/20

Chcesz na nowo wyrazić swój styl, ale zastanawiasz się, jak to zrobić? Poznaj nowe marki, które zagościły u nas na wiosnę 2020. Dzięki nim odkryjesz na nowo definicję designu, indywidualizmu i komfortu.

Element

Zobacz markę Element na answear.com >>>

Brand powstał w 1992 r., a początkowo znakiem rozpoznawczym marki Element były wygodne ubrania do jazdy na deskorolce oraz dodatki personalizujące sprzęt. Nic dziwnego – tworzyli ją fani tego sportu, którzy od początku kierowali się zasadami współpracy i etycznej produkcji. Mała firma z czasem się rozrosła, a asortyment był stale poszerzany.  Obecnie każdy, niezależnie od płci i wieku, czy preferowanego stylu znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Element cały czas stawia na wygodę, jakość, a także oryginalny wygląd. Nieustannie inspiruje się skateboardowym stylem i środowiskiej hip-hopu, jednak czerpie też z najnowszych streetwearowych trendów, co tworzy unikalną mieszankę pozwalającą w modny sposób wyrazić swój indywidualizm.

element marka

ARKK Copenhagen

arkk copenhagen buty arkk copenhagen marka

Duńska marka ARKK Copenhagen została założona w 2014 roku przez dwóch przyjaciół, którzy w ciągu jednej bocy wspadli na pomysł stworzenia idealnych sneakersów: wygodnych, wpisujących się w rytm miejskiego życia i nawiązujących do skandynawskiej estetyki minimalizmu. 18 miesięcy później pierwsza bara butów została sprzedana, a historia brandu zaczęła wzbogacać się o kolejne wydarzenia. Marka oferuje sneakersy, które ucieleśniają skandynawską tradycję funkcjonalnego wzornictwa oraz jakość wykonania. ARKK Copenhagen tworzy wygodne, wszechstronne buty dla indywidualistów, którzy nigdy nie stoją w miejscu. Każdy nowy model butów to niekończąca się dawka eksperymentów, unowocześniania oraz kreatywnych inpiracji sztuką, designem i współczesną kulturą.

Zobacz ofertę marki ARKK Copenhagen na ANSWEAR.com >>>

arkk copenhagen

Sukienki na wiosnę 2020, które będziesz chciała mieć już dziś! >>>

Wygodne i piękne ubrania idealne do spędzenia czasu w domu >>>

Powitaj wiosnę z marką New Balance >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear