medicine

Obudź wszystkie zmysły z wiosenno-letnią kampanią Medicine „The Senses”

Izabela C. - 28/02/20

Marka Medicine znów zaskakuje! Tym razem przenosi nas w świat pełen doznań i różnorodnych  uczuć, które pobudzają wszystkie zmysły. Zobacz efekty kampanii i kolekcji „The Senses”!

W sezonie wiosna – lato 2020 zanurz się wraz z Medicine w bogatym świecie zmysłów. Poczuj wiatr we włosach, skosztuj świeżo zerwany z drzew owoc, usłysz śpiew ptaków, zobacz jak kiełkuje zieleń budzącej się po zimowym śnie przyrody, wreszcie zaczerpnij świeżego powietrza…

W kolekcji The Senses znajdziesz pełne smaku, nietuzinkowe zestawienia, mocne dodatki, wyraziste faktury, soczyste printy, ale także klasyczną nonszalancję oraz proste formy. Ekstrawaganckie wzory przykuwają wzrok i skracają dystans do lata. Ażurowe i koronkowe faktury aż proszą, by je dotknąć i rozkoszować się ich niejednorodną strukturą. Z kolei delikatne, rozmyte odcienie beżów, błękitów, jasnożółtego czy pistacji stanowią doskonałe tło do modowych eksperymentów. Ubranie bowiem nie stanowi wyłącznie okrycia ciała: za jego pośrednictwem możesz wyrazić wszystko, nawet swoje uczucia i fascynacje.

Odkryj nową kolekcję Medicine >>>

Marka Medicine nie zapomina o przyrodzie i powoli, acz konsekwentnie wprowadza do swoich kolekcji ekologiczne rozwiązania, np. organiczną bawełnę. Nie tylko szuka setek sposobów, by przyczynić się do dbania o naturę, ale również zachęca do do tego swoich klientów.

W nowej, dedykowanej zmysłom, kolekcji The Senses Medicine  kontynuuje współprace artystyczne, pogłębia swoje DNA, rozwija się i nadal poszukuje niezbadanych jeszcze obszarów.  Sezon wiosna-lato 2020 to także czas zmiany i odnowy dla samej marki – wraz z kolekcją zaprezentowana została identyfikacja wizualną wraz z  odświeżonym logotypem i  charakterystycznym sygnetem, sygnalizując w ten sposób unikalność i wejście na kolejny, dynamiczny poziom rozwoju.

Najmodniejsze buty i torebki w stylu Bottega Veneta >>>

Styl skandynawski – na czym polega i jak wprowadzić go do swojej szafy? >>>

3 najmodniejsze printy na sezon wiosna-lato 2020 >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

 

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear