Oh, my GOSH! Nowa kolekcja torebek Goshico

Joanna B. - ANSWEAR.com - 24/03/15

0000

Neonowa limonka i ostry róż. GOSHICO otwiera sezon wiosenno-letni odważnymi kolorami. Małgo Kotlonek-Horoch postawiła na świeżość i energetyczny look. W mojej szafie limonkowe i różowe swetry zawitały już jesienią. Kolor poprawia nastrój i sprawia, że jesteśmy pozytywnie odbierani przez otoczenie. Dodatki, to przestrzeń na odwagę i szaleństwo. Lubię eksperymentować i do tego samego zachęcam klientki GOSHICO. Soczyste barwy zostały zbalansowane klasyczną czernią czy jasną szarością, ale występują też razem, tworząc – wraz z czarnymi wykończeniami – graficzną formę w wersji „neon”.

Limonka i róż to dla mnie zabawa. Rodzaj testu – na co gotowa jest polska ulica, której nadal daleko do Berlina czy Londynu. Nie oceniam, tylko obserwuję. Dlatego – dla zachowania równowagi – przygotowałam też projekty bardziej „bezpieczne” i zachowawcze. „Total black”; połączenie szarości i czerni czy zestawienie granatu, beżu i bordo, to propozycje o charakterze basicowym, które – w nowych wersjach – można odnaleźć w propozycji marki na sezon ss2015.

Sesja ilustrująca kolekcję, oparta została na minimalistycznych stylizacjach o charakterze „casualowym” i sportowym. Proste kroje, wygodne obuwie i brak biżuterii stanowią dyskretne tło dla dodatków, które skupiają uwagę i są głównymi bohaterkami zdjęć. Fotografie zyskały ponadto kolorowe oraz monochromatyczne, graficzne tła, będące niejako przedłużeniem oraz koncepcyjnym przedstawieniem motywów i trendów zaproponowanych przez projektantkę GOSHICO w kolekcji na wiosnę i lato 2015.

Zobacz kolekcję GOSHICO >>

2GOSHICO_sesja_ss_2015_kufe

4GOSHICO_sesja_ss_2015_kufe

5GOSHICO_sesja_ss_2015_kope

10GOSHICO_sesja_ss_2015_Flo

Pierwsza część kolekcji wiosenno-letniej w całości opiera się na pięciu bestsellerowych modelach Flowerbag – kuferku do ręki, torebce na ramię, małym kuferku na pasku, kopertówce XL i dużej torbie podróżnej. Dodatkowo, prezentowana sesja stanowi premierę nowego modelu z rodziny Flowerbag – średniej, sportowej torby na ramię. Jest to nieco pomniejszona wersja projektu torby podróżnej, o wymiarach idealnych od użytku codziennego i posiadająca wygodne, bawełniane uchwyty.

Flowerbag, to model minimalistyczny w formie, a zarazem zaawansowany jeśli chodzi o konstrukcję i wykonanie. Składa się z wielu elementów i detali, których nie widać, a które decydują np. o krągłym kształcie, czy odpowiadają za utrzymanie fasonu nawet przy większym obciążeniu. Projekty modeli powstały rok temu. Stały się na tyle popularne, że weszły do oferty GOSHICO i z sezonu na sezon są rozwijane zarówno pod względem projektowym (odsłony zgodne z aktualnymi trendami), jak i produkcyjnym.

Ostatnią nowością są zastosowane materiały. Poza wcześniej już występującymi wodoodpornymi materiałami pikowanymi, czy ekoskórami, projektantka wprowadziła nowy typ materiału PCVNadaje projektom sportowego charakteru, ale – ponieważ jest błyszczący i trzyma formę – zachowuje kobiecy charakter torebki. Dodatkowo – dzięki temu, że jest impregnowany – ma wspaniałe właściwości jeśli chodzi o kontakt z wodą i brudem! Jest całkowicie w stylu GOSHICO – praktyczny i wytrzymały, a dodatkowo – unikatowy i z charakterem. W kolekcji ss2015 pojawiają się również nowe okucia i elementy biżuteryjne – np. odlewany na zamówienie marki kwiatek, stanowiący znak rozpoznawczy GOSHICO.

13GOSHICO_sesja_ss_2015_Flo

6GOSHICO_sesja_ss_2015_kope

8GOSHICO_sesja_ss_2015_Flow

GOSHICO_sesja_ss_2015_kufer

3GOSHICO_sesja_ss_2015_kope

11GOSHICO_sesja_ss_2015_Flo

7GOSHICO_sesja_ss_2015_Flow

12GOSHICO_sesja_ss_2015_Flo

Zobacz kolekcję GOSHICO >>

Foto: Ewa Sawicka; Stylizacja: Imago Style; Modelki: Magda Hapunik / Magteam Modek, Katarzyna Dąbek.

Akcje specjalne

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear