Outdoorowe obuwie Timberland, które pokochają Twoje stopy

Barbara R. - 05/01/16

Buty-Timberland-2016

Wytrzymałość, niezwykła ochrona i charakterystyczny design – tymi słowami można by opisać buty proponowane przez markę Timberland, która od ponad czterech dekad proponuje swoim klientom najwyższej jakości produkty.

Buty i odzież, które pokochały również światowej sławy gwiazdy, cieszą się tak dużym zaufaniem klientów, przede wszystkim ze względu na precyzję wykonania i gwarancję ochrony, jaką zapewniają stopom nawet w ekstremalnych warunkach – czy to atmosferycznych, czy geograficznych. Tej zimy sama przekonaj się, że te buty nie bez powodu zyskały tak ogromną popularność!

Modele, które oferuje marka swoim klientom na rok 2016 to jak zwykle masywne fasony, z grubą podeszwą, które świetnie sprawdzają się zarówno w mieście, jak i podczas wycieczek, choćby w góry czy nawet jako alternatywa dla nart i deski snowboardowej.

Większość zaproponowanych przez markę wzorów zawiera odpowiednie ocieplenie, które gwarantuje ochronę przed największymi mrozami. Wykonana ze skóry naturalnej cholewka również wpływa na zwiększenie ich wytrzymałości. Od stworzenia w 1973 roku pierwszego modelu wodoodpornych butów, wyznaczając tym samym nowe standardy wykonania obuwia, marka cały czas pnie się w górę, szukając coraz bardziej innowacyjnych udoskonaleń.

Zobacz kampanię marki Timberland na jesień/zimę 2016:

Obuwie-zimowe-Timberland

buty-ona-on-Timberland

Obuwie-Timberland

Timberland-dla-niego-buty

Timberland-buty-na-zimę

Timberland-obuwie-winter-2016

Timberland-2016

Timberland-obuwie

Timberland-buty-zima-2016

Timberland-2016-buty> zobacz kolekcję Timberland

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear