Outdoorowe obuwie Timberland, które pokochają Twoje stopy

Barbara R. - 05/01/16

Buty-Timberland-2016

Wytrzymałość, niezwykła ochrona i charakterystyczny design – tymi słowami można by opisać buty proponowane przez markę Timberland, która od ponad czterech dekad proponuje swoim klientom najwyższej jakości produkty.

Buty i odzież, które pokochały również światowej sławy gwiazdy, cieszą się tak dużym zaufaniem klientów, przede wszystkim ze względu na precyzję wykonania i gwarancję ochrony, jaką zapewniają stopom nawet w ekstremalnych warunkach – czy to atmosferycznych, czy geograficznych. Tej zimy sama przekonaj się, że te buty nie bez powodu zyskały tak ogromną popularność!

Modele, które oferuje marka swoim klientom na rok 2016 to jak zwykle masywne fasony, z grubą podeszwą, które świetnie sprawdzają się zarówno w mieście, jak i podczas wycieczek, choćby w góry czy nawet jako alternatywa dla nart i deski snowboardowej.

Większość zaproponowanych przez markę wzorów zawiera odpowiednie ocieplenie, które gwarantuje ochronę przed największymi mrozami. Wykonana ze skóry naturalnej cholewka również wpływa na zwiększenie ich wytrzymałości. Od stworzenia w 1973 roku pierwszego modelu wodoodpornych butów, wyznaczając tym samym nowe standardy wykonania obuwia, marka cały czas pnie się w górę, szukając coraz bardziej innowacyjnych udoskonaleń.

Zobacz kampanię marki Timberland na jesień/zimę 2016:

Obuwie-zimowe-Timberland

buty-ona-on-Timberland

Obuwie-Timberland

Timberland-dla-niego-buty

Timberland-buty-na-zimę

Timberland-obuwie-winter-2016

Timberland-2016

Timberland-obuwie

Timberland-buty-zima-2016

Timberland-2016-buty> zobacz kolekcję Timberland

Akcje specjalne

answear.LAB

#WeAreTheAnswear