Parfois – nowa marka w ANSWEAR.com

Izabela C. - 13/02/17

Od teraz w ANSWEAR.com możecie znaleźć akcesoria marki Parfois!

Parfois to marka znana z akcesoriów, takich jak torebki, szale, apaszki, portfele, plecaki, biżuteria czy buty. To marka zorientowana na modę – znajdziecie wśród jej propozycji wszystkie najnowsze trendy, a dzięki różnorodności kolorów i wzorów akcesoriów, każda kobieta będzie mogła znaleźć wśród nich coś dla siebie.

Jeśli przywiązujesz uwagę do detali, uwielbiasz wyrażać swoją osobowość przez modne akcesoria i śledzisz nowe trendy, sprawdź ofertę Parfois w ANSWEAR.com!

parfois parfois

Zobacz najmodniejsze propozycje Parfois:

akcesoria parfois

 1. plecak 2. kapelusz 3. torebka

akcesoria parfois

 1. torebka 2. apaszka 3. torebka

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

4 modowe zasady, których powinnaś się trzymać>>

4 stylizacje na walentynkowy wieczór>>

Urodzinowa stylizacja Styloly>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

 

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear